Mamy dla Was dobre wieści

 

27 czerwca rozpoczynamy wakacyjny cykl bezpłatnych zajęć i turniejów w kilkunastu dyscyplinach sportowych.

Skierowana do dzieci i młodzieży oferta aktywnego spędzenia czasu wolnego stanowi owoc współpracy Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki, miejskich jednostek organizacyjnych i ostrołęckich klubów sportowych.

✅ W Park Wodny w Ostrołęce na młodych ostrołęczan czekają zorganizowane zajęcia z pływania, kręgli oraz szachów.

✅ Przy współpracy z UKS Olimp Ostrołęka Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce chłopcy w trzech kategoriach wiekowych będą mogli szkolić swoje zdolności siatkarskie, a także wziąć udział w zaplanowanym na 9 lipca turnieju dzikich drużyn.

✅ Organizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro – Energetyka zajęcia lekkoatletyczne umożliwią sprawdzenie swych sił w wielu ogólnorozwojowych dyscyplinach sportowych.

✅ Prowadzone przez Ostrołęckie WOPR pokazy, warsztaty i przejażdżki łodzią ratowniczą zapewnią nie tylko aktywność sportową, ale również praktyczne umiejętności z zakresu bezpieczeństwa na wodą.

✅ Z tenisem ziemnym będzie można zapoznać się bliżej podczas organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe gier dla dzieci i młodzieży, a także treningów z instruktorem.

✅ Na chętnych czekają również treningi karate z OKKK – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, treningi piłki ręcznej z UKS Diament Ostrołęka, zajęcia z kickboxingu z Ostrołęka Fight Academy, zajęcia z podnoszenia ciężarów z UKS Atleta Ostrołęka, zajęcia z boksu z UMKS Victoria Ostroleka, zajęcia z badmintona z Badminton Ostrołęka, zajęcia z tenisa stołowego z UKS Mag oraz z MZOSTiIT, a także zajęcia z cheerleadingu z grupą Cheerleaderki Pasja.

✅ Nie zabraknie również ciekawych imprez, jak turniej koszykówki 3×3 z MUKS UNIA BASKET OSTROŁĘKA, turniej siatkówki plażowej z UKS Olimp Ostrołęka, turniej tenisa ziemnego z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym, fitness na plaży z Energia Centrum Fitness, a także organizowane przez MZOSTiIT turnieje piłki nożnej, Rodzinny Rajd Rowerowy.

🔘 Wszystkie treningi i turnieje będą dostępne dla dzieci i młodzieży bez opłat. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami i zaczerpnięcia dodatkowych informacji pod wskazanymi na poniższych grafikach numerami kontaktowymi.

Zaprasza Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *