Sylwester Miejski. Powitajmy wspólnie Nowy Rok!

27 grudnia 2019


Wielkimi krokami zbliża się 2020 rok. Powitajmy go więc wspólnie na miejskiej imprezie sylwestrowej!

Za sprawą miejskiego sylwestra parking przed Parkiem Wodnym "Aquarium" przy ul. Wincentego Witosa 3 w Ostrołęce zamieni się w taneczny parkiet. W ten wyjątkowy czas czekać będą na nas atrakcje muzyczne, które umożliwią wejście w nową dekadę w rozśpiewanym i tanecznym stylu disco.

Sylwestrową zabawę rozpoczniemy spektakularnym widowiskiem wokalno-tanecznym w wykonaniu Rewii Maraquja. W niezwykle barwnym pokazie zobaczymy układy choreograficzne w rytmie największych światowych przebojów. Tancerki i wokalistki trzykrotnie przeniosą nas w kolorowy świat karnawału.

Następnie na scenie wystąpi zwycięzca XX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie - zespół Exaited! Do tańca uczestników porwą również zespoły Effect i Eratox. O północy wysłuchamy życzeń od władz miasta i obejrzymy pokaz pirotechniki scenicznej.

Sylwester Miejski - program:
21.00 - Występ grupy Rewia Maraquja.
21.30 - Koncert Zespołu Exaited - elektryzująca wokalistka Agnieszka Drewnicka wraz z zespołem zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. "Pokochaj mnie jeszcze raz", "Dziś Ci to powiem", "Mam Cię na oku".
22.30 - Występ grupy Rewia Maraquja.
23.00 - Zespół Effect będzie kontynuował taneczne rytmy. To jeden z najciekawszych zespołów disco polo, a jego członkowie to czterej bracia. Ich przeboje mają wielomilionowe odsłony w serwisach internetowych i cieszą się rosnącą popularnością, co ma swoje odzwierciedlenie na playlistach rozgłośni radiowych.
00.00 - Życzeniami dla mieszkańców oraz pokaz pirotechniki scenicznej.
00.10 - Rewia Maraquja.
00.30 - Zespół Eratox. Kolejny przebojowy zespół, który wprowadzi nas energetycznie i tanecznie w  2020 rok swoimi największymi hitami: "Piękny Sen", "Ja śpiewam do Ciebie dziewczyno", "Anka Barmanka". Zwycięzcy 3. edycji Disco Star hucznie zakończą sylwestrową zabawę.

Pamiętajmy, że na wydzielonym placu imprezy masowej będzie obowiązywać zakaz wnoszenia napojów alkoholowych.

Uwaga kierowcy! Ulica Witosa (od ronda NSZZ "Solidarność" do ronda Holgera Hjelma) oraz ulica Celna w okolicy parku wodnego będzie zamknięta od godz. 18.00 w dniu 31 grudnia 2019 r. do godz. 6.00 w dniu 1 stycznia 2020 r.