Dobiegły końca lipcowe zajęcia przygotowane dla dzieci i młodzieży przez Park Wodny w Ostrołęce.

Dobiegły końca lipcowe zajęcia przygotowane dla dzieci i młodzieży przez Park Wodny w Ostrołęce.
Od poniedziałku do piątku w godzinach porannych młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć z instruktorem 🏊 pływania.
Pływanie to jeden z najbardziej ogólnorozwojowych sportów, ponieważ podczas wykonywania tej czynności zaangażowane są wszystkie partie ciała. Lekcje były niezwykle wartościowe i pożyteczne szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy decydujemy się na spędzanie wolnego czasu nad wodą. Przy dosyć często występujących upałach wypoczynek w wodzie jest jedną z najlepszych form relaksu i ochłodzenia organizmu. Należy jednak pamiętać, że woda to zdradliwy i niebezpieczny żywioł tak więc tym bardziej warto było wysłać swoją pociechę na lekcje z instruktorem.
Młodzież, która po wyczerpującej nauce pływania zachowała resztki energii mogła w każdy poniedziałek, środę oraz piątek spróbować swoich sił w bowlingu. Gra w bowling to znakomita rozrywka dla każdego, a po za tym uczy m.in. precyzji czy też koncentracji. Może w niedalekiej przyszłości część uczestników zasili szeregi Ostrołęcki Klub Bowlingowy OKB.
Po zakończeniu lekcji pływania i gry w bowling młodzież otrzymała pamiątkowe medale oraz nagrody, które ufundował Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych zajęciach oraz wydarzeniach przygotowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”.